Këngëtarja shqiptare i vë flakën rrjetit,, rrit ‘temperaturat’ nga plazhi, provokon k.e.q fansatKëngëtarja e njohur shqiptare me banim në Greqi, Eleni Foureira i ka vënë flakën rrjetit me fotot e publikuara në Instagram.Të pasmet në plan të parë dhe format e saj perfekte bien dukshëm në sy.Eleni ia ka dalë të provokojë gjithë fansat në këto ditë të nxehta duke i ngritur akoma më shumë temperaturat.

‘Kofshë pule’, shkruan këngëtarja në statusin e saj, pasi pozicioni që ajo ka marrë në foto të krijon pamjen e një kofshe të majme pule.