Keni probleme me kockat, ju dhembin kyçet? Receta ideale që ju bën 20 vjet më të rinj

Njerëz të ndryshëm e kanë përdorur këtë recetë për një kohë të gjatë dhe shumë prej tyre gëzojnë shëndet të plotë. Kjo mënyrë do t’ju ndihmojë të ulni nivelin e sheqerit në gjak dhe të humbni peshë në mënyrë natyrale.

Përbërësit:

2 shkopinj kanellë

1 lugë gjelle karafila

1.5 litër ujë

Përgatitja:

Hidhni ujin në një enë dhe shtoni në të kanellën dhe karafilin.

Përbërjen vendosini në frigorifer për 4-5 ditë, në mënyrë që përbërësit të kombinohen mirë dhe të lëshojnë të gjitha vlerat ushqyese. Doza e rekomanduar në ditë është 100 ml. Pijeni çdo mëngjes para se të hani apo pini diçka tjetër!

Nëse doza ju mbaron për 4 ditë, përgatisni një tjetër. Përsëriteni trajtimin dy herë dhe më pas bëni një pushim për 15 ditë!

Ky ilaç natyral do t’ju ndihmojë të ulni nivelin e kolesterolit dhe triglicerideve.