Këtë se prisnim/ Romeo bën surprizën e madhe ndaj Jonida Maliqit, ua si nëpër filmaNuk kanë të ndalur dedikimet romantike të Romeo Veshajt ndaj Jonida Maliqit.Romeo publikoi disa foto ku tregoi se e ka surprizuar Jonidën me një darkë romantike nën dritën e qirinjve. Çifti u shfaqën duke pozuar së bashku të buzëqeshur dhe mëse të dashuruar.“Ti qesh, unë qesh, kështu funksionon”, shkroi Romeo krah fotove.

“Ne qeshim e qajmë bashkë o zemër”, i komentoi Jonida.