Kishim shumë kohë pa e parë, soprano Inva Mula fotografohet në spital. Ç’po ndodh me të

Sopranoja e njohur dhe nderi i vendit, Inva Mula ka shkuar të dhurojë gj.ak për fëmijët në nevojë.

Foton e saj, të cilën kishim muaj pa e parë, e ka postuar nw Facebook ministrja Ogerta Manastirliu e cila shkruan:

Faleminderit sopranos tonë me famë ndërkombëtare Inva Mula që ju bashkove fushatës #GjakISigurtëPërTëGjithë🙏🏼
Solidarizo edhe ti👉🏼bashkë krijojmë zinxhirin e dhuruesve vullnetarë të gjakut, në ndihmë të fëmijëve talasemikë.