Kjo foto ju duket normale, por kur të mësoni se çfarë fsheh, nuk do ta besoni. Vjen nga Durrësi

Mund tju duket nje foto normale e nje dite vere, por jo. Kjo foto vjen nga Durresi pikerisht ne mes te shtatorit.

Pushuesit nuk munguan kete fundjave qe lame pas në plazhin e madh të Durrësit.

Temperaturat e ngrohta që zbuten nga flladet e freskëta detare janë tërheqëse krahas qetësisë dhe pastërtisë që ofron plazhi në shtator. Këtë fundjavë pushuesit më të shumtë janë nga Kosova, Tirana dhe Durrësi, po nuk mungojnë edhe të huajt.