“Kjo ka ikur nga trutë”. Arbana Osmani zbulon të vërtetën, a ka ikur Xhemi Shehu nga Top Channel apo vetëm nga Portokallia?

Zërat për largimin e moderatores Xhemi Shehu nga ‘Portokallia’ kanë nisur disa muaj më parë, ndërsa ka qenë dhe vetë moderatorja që i ka pohuar. Mësohet se Xhemi ka vendosur të mos jetë më pjesë e televizionit ‘Top Channel’. Këtë lajm e ka konfirmuar edhe mikja e saj, Arbana Osmani në rrjetet sociale.

“Po, kjo thotë që ka ik nga Topi, por sipas meje më shumë ka ik nga trutë”, shkruan Arbana në postimin e saj.