Klasike për “infarkt”, Vllaznia mposht Tiranën me gol në frymën e funditKlasike dramatike ajo mes Vllaznisë dhe Tiranës, e cila u vendos nga goli në minutën e 97-të nga ana e futbollistit Dunga, i cili ndëshkoi ish-skuadrën e tij.Plot 5 gola të shënuar dhe shumë spektakël si dhe momente pa.niku në fushën e lojës. Në fund ishin vendasit ata që shpërthyen në një festë të çmendur.