Kolegu i futi duart në vendet in.time në skenë, aktori habit mooderatoren e OraNews: Unë e shtyja, ai…

Ndërkohë që po tregonte momentet e sikletshme në skenë emisionin “Glamour Zone”, në RTV Ora, Visjan Ukcenaj ka përmendur edhe një rast me Albano Bogdon.

“Ishim në Dupelx edhe ishte një skenë ku po fshiheshim a nuk e di edhe ishim të përqafuar me njëri-tjetrin.

Albano, kalon dorën këtej mbrapa edhe dontë të bënte një gjest të pahijshëm. Unë doja t’i largoja dorën por nuk lëvizja dot. Ai e shtynte më fort. Un largoja dorën ai e shtyntë më fort dorën. Albano një pervers që dontë të më fustë dorën në vend të keq. Turp të të vijë”, shprehet Visjan Ukcenaj.

Por e gjitha kjo eshte treguar ne kuadrin e shakase dhe aktori ka qeshur me kete qe ka thene.