Kryemadhin e kapin nga krahu dhe e largojnë me shpejtësi, ja çfarë ndodhi tani…(video)

Gazit lotsjellës që përdori sonte policia nuk i kanë shpëtuar as liderët politikë të partive opozitare.

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi i është larguar në kohë një kapsolle me gaz lotsjellës të hedhur nga policia.

Ja pamjet nga momenti kur Kryemadhi kapet nga shoqëruesit e saj për krahu dhe largohet me shpejtësi.