Kryetari i Bashkisë së Tiranës i përvishet Ramës: Bëj gati vazelinën…

Ish kryetari i Bashkisë së natës Briken Fejzullahu është në krah të studentëve dhe me anë të një statusi ka sulmuar kryeministir Rama me anë të një statusi në ‘Facebook’.

Ai e ka sulmuar atë me fjalët e kryeministrit të bëra para disa kohësh në parlament.

Fejzullai shkruan sot në faqen e tij në facebook se “Harroje arrogancën dhe bëj gati vazelinën Edvin… se jo vetëm që po çohet, por edhe po fryhet”.