KUJDES, pamje të rënda/ Gj.ak në Rrugën e Kombit, vd.es në vend shoferiNjë tjetër aksident me pasojë vd.ekjen ka ndodhur ditën e sotme. Në Rrugën e Kombit një mjet ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën një shtetas ende i paidentifikuar.Njoftimi i policisë.Në autostradën Kalimash-Morinë, në vendin e quajtur “Shkodra Beton”, një mjet tip “Golf”, ka dal nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën një shtetas ende i paidentifikuar.

Si dhe janë dëmtuar dy shtetas të tjerë të cilët ndodhen në spitalin e Kukësit, ku po marrin ndihmë mjekësore.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor ku po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidenti”, njofton policia.

SHIKO VIDEON KETU