Kylie Jenner në super-formë, poston foto nu.do nga krevati dhe duket ‘bo.mbë’

Një prej vajzave më të suksesshme të familjes Jenner-Kardashian e cila njihet si një nga femrat më të pasura dhe më se*ksi në planet, në orët e mesnatës ka publikuar foto joshëse nga shtrati, ku s’ka nguruar të ekspozojë format trupore.

22-vjeçarja duket mjaft se*ksi dhe provokuese në krevat teksa ka zbuluar një pjesë të trupit dhe tjetrën ka preferuar t’a mbajë mbuluar me një çarçaf.

Lexo edhe: