Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-DurrësNjë aksident është shënuar këtë mbrëmje në autostradën Tiranë – Durrës, në afërsi të qytetit të Vorës. Sipas raportimeve, makina tip “Ford” me targa AA 236 RK, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me trafikndarësen.Mësohet se në makinë, po udhëtonin 4 persona, tre djem dhe një vajzë. Fatmirësisht veç dëmeve materiale nuk ka pasur të lënduar.Lexo edhe: