Lajm i fundit/ Ç’do i ndodhë Lulzim Bashës? Gjykata sapo mori vendimin e befasishëm….

Duke marrë shkas nga situata e pandemisë në vendin tonë dhe rregullat e vendosura për mospërhapjen e COVID-19,  Gjykata e Tiranës ka marrë vendimin për  të shtyrë seancën për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ish-sekretarit të Përgjithshëm Arben Ristanit dhe financierit Ilir Dervishi për lobimin rus.