Lajm i fundit/ Gr.ushte e shkelma mes gjimnazistësh, video po përhapet me shpejtësi

Një grup gjimnazistësh të shkollës “Ismail Qemali” janë pë.r.leshur me një të ri, i cili sipas qytetarit që ka sjellë videon nuk është pjesë e shkollës.

Ngjarja ka ndodhur jashtë ambient të gjimnazit, në afërsi të lumit të Lanës. Të rinjtë ishin një grup ndërsa i riu ishte vetëm, dhe kërkonte të godiste gjimnazistët,të cilët nuk rrinin pa iu kundërpërgjigjur. Në një moment i riu ka goditur fort me grusht një gjimnazist, i cili është rrëzuar në tokë për pak sekonda.

Pas kësaj shokët e gjimnazist i janë vërsulur jashtë shkollorit, teksa qytetarët kanë ndërhyrë për të qetësuar situatën. Qytetari shkruan “Afer shkolles Ismail Qemali sot ne oren 12. Ai tullaci nuk eshte i shkolles, ndersa ata jane gjimnaziste”.

Videon e gjeni te linku më poshtë:

https://vidnews.net/video/1573819580118?utm_source=joqalbania.com&utm_medium=logo&utm_campaign=player-controller-logo