Lajm i fundit/ Ngjarje e rëndë, t.ronditet qyteti. Një i v.dekur…Elbasan/ Informacion paraprakNë lagjen “5 Maji”, Elbasan, në rrugë është gjetur pa shenja jete shtetasi R.S., 50 vjeç, nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe nga hetimet paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur nga një arrest kardiak.Grupi hetimor po vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.