Lajm i fundit/ Ngrihet al.armi, fl.akët po përhapen kudo, po rrezi.kohen dhe…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Vlorë, ku një magazinë e vjetër, e braktisur, në lagjen Pavarësia është përfshirë nga flakët, por ende nuk dihet shkaku.

Zjarrfikësja po punon për shuarjen e flakëve.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë, dhe ende nuk dihen detaje të tjera nga ngjarja.