Lajm i fundit/ Po ndodh në qendër të Tiranës, kryebashkiaku dhe ministri i Ramës na sh.okuan, në mes të kryeqytetit ata po….(Video)

Pak para votimit për delegatët e PS-së, kryebashkiaku Erion Veliaj është filmuar duke kërcyer valle në Sheshin “Skënderbej”.

Veliaj shihet edhe në shoqërinë e ministrit të Bujqësisë Blendi Çuçi.

Videon e gjeni te linku më poshtë;

https://www.youtube.com/watch?v=XuQaltcFkqE&feature=player_embedded