Lajm i fundit/ Raportohet lajmi i keq për ministren Balluku, ja gjendja e saj

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka bere me dije se ministrja Belinda Balluku, rezultoi pozitiv pas testimit për COVID 19.

“Ministrja është në gjendje të mirë shëndetësore, paraqet simptoma të lehta dhe ka nisur karantinimin sipas protokollit përkatës”, thekson njoftimi.

“Përfitojmë nga rasti t’u bëjmë thirrje të gjithë qytetarëve, të respektojnë të gjitha masat dhe protokollet në fuqi, për parandalimin e përhapjes së pandemisë”.

Lexo edhe: