Lajm i fundit/ Sherr masiv mes të rinjsh, plag*oset një person

Një i ri ka mbetur i plag*osur me thi*kë në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme pas një sherri mes disa të rinjve.

Burime nga policia bëjnë të ditur se she*rri ka ndodhur jashtë një lokali në zonën e Skelës, i cili më pas ka degj*eneruar në përdorimin e arm*ëve të ftohta.

I plag*osuri është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.