LAJM I FUNDIT/ T.merr në Lazarat, gruaja biznesmene bëhet për spital. Ja kush e rrahu

Një grua biznesmene në Lazarat është dh u nuar nga një 35-vjeçar, i dënuar më parë për t r afik n a rkotikësh.

Ngjarja ka ndodhur në një magazinë në lagjen Kordhocë.

Mesohet se dh una ka nisur pas nje debati mes te dyve. Biznesmenia me iniciale L. B dhe 35-vjeçari me iniciale A.B jane konfliktuar brenda ambienteve të pronës së saj.

Ajo kundërshtoi kërkesën e tij për të hyrë në ambientet e pronës. Kjo ka acaruar të riun nga Lazarati, i cili ushtroi dh unë ndaj saj duke i krijuar p lagë të shumta në trup dhe gjymtyrë biznesmenes.

Policia ka shoqëruar 35-vjeçarin në komisariat, i cili më pas është liruar. Ndërkohë gruaja ndodhet në spital në gjendje të rënduar fizike dhe psikologjike.