LAJM I FUNDIT/ T.ronditet qyteti, plagosje me a.rmë z.jarri. Ja çfarë po ndodhNjë p.lagosje ka ndodhur para pak minutash në Peqin.Mesohet se një person ka mbetur i plagosur rëndë.Ai eshte qelluar me a.r më zjarri.

Burime për Fax News bëjnë me dije se ka mbetur i plagosur Besmir Hakballa, i cili ndodhet në spitalin kirurgjikal të Elbasanit në gjendje të rëndë për jetën.

45-vjeçari Hakballa ka marrë një p.lùmb në këmbë dhe pritet të transportohet drejt spitalit të T.raumës në Tiranë.

Ende janë të paqarta rrethanat e ngjarjes së rëndë.