LAJM I FUNDIT/ Tjetër ak.sident i rëndë, përplasen dy makina. Dyshohet për vi.ktima, disa persona kanë ngecur në automjet

E rëndë në Mallakastër.

Një aksi.dent ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Fratar të Mallakstrës. Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, ndërkohë që dyshohet se nga përplasja ka ndërruar jetë një person.

Si pasojë e përplasjes njëri nga automjetet ka pësuar dëmtime të rënda duke bllokuar daljen për personat që ishin brenda saj.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.