LAJM I FUNDIT/ V.des 28-vjeçari nga Shkodra, ishte prekur nga Covid-19. O Zot mba dorën me të rinjtëCovid 19 i merr jeten elektricistit 28 vjecar nga Shkodra.Lajmin e ka dhene vete OSHEE rajoni i veriut duke i shprehur ngushellimet familjes Çuni per kete humbje te rende.“Virusi nuk njeh moshë, aq më tepër profesion… Padrejtësisht i mori jetën kolegut tonë, elektricistit 28-vjeçar, Anton Çuni. Me hidhërim të madh, të pikëlluar, i shprehim ngushellime të sinqerta familjes, të afërme dhe miqve 😢 U prehtë në paqe🙏