Lajm i fundit/ V.rasja e kushërinjve në Laç, ndodh e papritura. Autori i tretë shkon në polici dhe…

Vjen një tjeter lajm lidhur me ngjarjen e rende qe u regjistrua dje, ku mbeten pa jete dy kushërinj në Laç.

Tani, vetëdorëzohet autori i tretë.

Burimet thanë se është vetëdorëzuar në Polici 23- vjeçari Manuel Bushi.

Mesditën e sotme u vetëdorëzuan në Polici dhe dy autorët e tjerë.

Dy ditë më parë mbetën të vrarë në Laç Erion dhe Kelvin Jushi.