LAJM I FUNDIT/ Z.i në familjen e deputetit shqiptar, humb vëllanë nga Covid-i

Humb jeten vëllai i kryetarit të komunës së Rahovecit, Smajl Latifi.

Ai ka qenë i prekur me Covid-19.

Lajmi është bërë i ditur nga deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj, i cili i ka shprehur ngushëllime Smajl Latifit, familjes së tij dhe miqve.

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vëllai i madh, Ademi. Ka qene i prekur me covid 19. Jam pjese e dhimbjes dhe e mërzisë së tyre. Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqve, ngushëllime”, ka shkruar Nitaj në Facebook.