Lajm i zi/ V.des në moshë të re futbollisti shqiptarFutbollisti Jetëlir Hasani, ka humbur jetën ne moshen 20-vjeçare pas një aksidenti tragjik në Gjermani.123390621_3982516638430962_5388010618062140781_nShqiptari i Kosovës, aktivizohet te klubi Ulm 1905, në ligën amatore gjermane. Lajmi për vdekjen e tij është bërë publik nga vetë familja Hasani si dhe klubi i Ulm nëpërmjet faqes zyrtare në “Facebook”.  Trupi i pajetë i 20-vjeçarit është sjellë në Prishtinë, për t’u varrosur ditën e sotmen.