Lajm ur.gjent/ Vdes nga COVID një person brenda në shtëpi, dyshohet se…

Një ngjarje tragjike ka tronditur  Korçën. Mësohet se një 70 vjeçar, i infektuar me COVID-19, në 48 orët e fundit, i cili ndodhej i karantinuar në banesën e tij, ka humbur jetën.

Nuk dihet nëse i moshuari ka pasur sëmundje të tjera shoqëruese dhe nëse është trajtuar me ndonjë medikament.