LAJMI FUNDIT/ Eskorta e Ramës përplaset me trajlerin (foto)

Eskorta e Kryeministrit, Edi Rama mësohet se është përfshirë në një aksident rrugor të ndodhur në aksin rrugor Gose-Rrogozhinë. Lajmi bëhet i ditur nga ish-kryeministri, Sali Berisha, i cili ka publikuar dhe fotot.

Postimi i Berishës:

Eskorta e skizoidit mender krye krye krye… aksident tjeter! Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje Doktor Berisha ! Ishte mese e vertete deklarata Juaj qe bari qe ka konsumuar Rama ka qelluar i keq dhe tani kemi nje kryeminister me probleme psiqike . I ka kapur paniku , po e ndiejne fundin e tyre dhe nuk po shohin me se ke kane perpara . Eskorta e tij eshte perplasur sot me nje trajler ne aksin Gose-Rrogozhine .”