Lë detyrën si president, Meta nis një punë të vështirë dhe na habiti të gjithëve

Presidenti Ilir Meta ndodhet prej disa ditesh me pushime ne Kosove.

Ai herë pas here ka publikuar edhe foto të ndryshme, ku shfaqet në praninë e miqve dhe familjarëve të tij.

Së fundmi, Meta ka postuar në rrjetet sociale një foto nga Bjeshkët e Sharrit, duke mbledhur boronica.

Presidenti shihet i veshur sportiv dehe me një buzëqeshje në fytyrë.

‘Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo’, shkruan Meta.