Lemeri, të qara, britma/ Ai iu ul dhe e thërriste, gjaku ishte shpërndarë kudo, 1 vajzë dhe 2 djem kanë..pamje tm.erri

Një ngjarje e tm.errshme ndodhi ditën e djeshme në Elbasan. 3 persona janë përfshirë në një aksident dhe kanë mbetur të plagosur.

ABC News ka nxjerrë pamjet e aksidentit ku mbetën të plagosur  dy drejtuesit e automjeteve dhe një vajzë.

Mjeti tip Toyota ka kryer një manovër të gabuar, ndërsa automjeti tjetër ka qenë me shpejtësi.

Për shkak të shpejtësisë mjeti tip “Ford” nuk ka mundur të frenojë dhe për të shmangur aksidentin dhe përplasjen e fortë ka goditur 2 automjete në anë të rrugës të cilët kanë qenë të parkuara.

Të përfshirë në aksident janë një mjet me targa greke dhe një me targa shqiptare.