Luana ikën me pushime në Maldive, Lori Hoxha i kthehet keq

Luana Vjollca ka nisur zyrtarisht pushimet.

Ajo ndodhet ne Malvide dhe duket se po e shijon kete moment.

Këngëtarja ka postuar një foto ku shfaqet me rroba banjo dhe në super formë. Ajo ka marrë komplimenta të shumta, mirëpo në sy bie komenti i Lori Hoxhës.

“Po ça bën, ça bën”, i komenton Lori ndërsa Luana ja kthen: “Ti mos flit fare”.

Këngëtarja dhe trashëgimtarja e Top Channel ku Luana punon si moderatore kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën dhe komentet e tyre janë gjithnjë në kuadrin e shakasë.