Luana poston foton ku duket “alamet”, por komenti i Marinës i habiti të gjithë

Luana Vjollca është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe poston shpesh shumë foto që ngjallin komente.

Edhe mbrëmjen e sotme ajo ka postuar një foto ku duket mjaft joshëse.

‘Edhe Luanesh edhe Lule’, shkruan ajo.

Ndërkohë Marina i kthehet shumë këndshëm Luanës. Kjo gjë ka shkaktuar dhe reagimin e shumë fansave.

‘Mos e ke tepruar pak si shumë ti’, shkruan Marina.