Luana Vjollca publikon videon por më pas e fshin direkt, ja si dukej

Moderatorja shumë e komentuar dhe e mediatizuar, për shkak të protagonizmit të saj të madh në mediat sociale, Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare.

Para pak ditësh ajo publikoi këngën me këngëtarin e mirënjohur Dani dhe ky bashkëpunim është pritur mjaft mirë nga publiku.

Moderatorja simpatike ka publikuar një video ditën e djeshme ndërkohë që në sfond ishte kënga e saj dhe na duhet ta pranojmë që dukej shumë seksi.

Mirëpo pasi i hodhëm një sy instagramit të Luanës, nuk e pamë më këtë video sepse e ka fshirë, por ju mund ta shihni këtu.