Luana Vjollcës i dërgonin lule persona anonimë, Roza Lati bën deklaratën b.ombë: Një i b.urgosur ç.mendej, por unë…

Duke bere edhe ironi me Luana Vjollcen, moderatorja e njohur shqiptare Roza Lati ka treguar së fundmi se pas saj ka qenë i m arrosur një person që ishte dënuar për v r asje dhe i dergonte nga b u rgu lule.

Teksa në emisionin e radhës ku kishte të ftuar reperin Stresi, ky i fundit bëri një video telefonatë me një mikun e tij nga b urgu. Në këtë moment Roza tregoi se një djalë i b urgosur ç mendej pas asaj.

“Kishte rënë në burg për v r asje. Kishte probleme serioze. Më dërgonte çdo fundjavë lule, por nuk i postoja në Instagram pasi nuk doja të paralelizohesha me një tjetër vajzë showbizi që poston lule. Por që ishte i ç mendur pas meje. Herën e fundit më dërgoi një pemë Bonsai,”- tha Lati më pas.