Makina p.ërplas keq motorin, shoferi në gjendje të rëndë

Dy të p.lagosur nga një aksident i minutave të fundit në aksin Librazhd-Elbasan.

Sipas informacioneve të para raportohet se në a.ksident është përfshirë një motor dhe një makinë.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin rajonal të Elbasanit, ku drejtuesi i motorit ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.