“Mamanë e ka një k.u*vë”, reagon 41-vjeçarja, nëna e futbollistit të njohur

Pas tifozëve të Lacios dhe të Napolit, ata të Parmës kanë vijuar me ofendimet në kor për mamanë e futbollistit të Romës, Nikolo Zaniolo. Por ka reaguar edhe vetë 41-vjeçarja Françeska Zaniolo.

Franceska Zaniolo

Ishin minutat e fundit të takimit, teksa mesfushori i ri i talentuar u rrëzua në zonë dhe pretendoi për një 11-metërsh, ndërsa tifozët filluan të këndojnë në kor “Mamaja e Zaniolos është një k.u*vë”.

Françeska është komentuar së shumti nga mediat rozë, për shkak të fotove provokuese që ajo poston në rrjetet sociale, ndërkohë së fundmi, nëpërmjet një postimi në “Instagram” ka dënuar ashpër koret ndaj saj duke thënë se për koret kundër Balotelit, napolitanëve dhe katanzarezëve, janë mbyllur tribuna e gjobitur njerëz, ndërsa mamatë e futbollistëve duket se nuk vlejnë njësoj për organet disiplinore.

francesca-costa-zaniolo-610x1024