Marina Vjollca ‘i vë fla.kën rrjetit’, hipën mbi kalë dhe provokon ke.q, dalin fotot, uouu na la pa fjalë

Moderatorja e njohur, Marina Vjollca ka ‘çmendur’ fansat e setin e  ri fotografik që ka realizuar.

E veshur me një fustan të gjatë ngjyrë kafe, 29 vjeçarja ka mahnitur të gjithë me pozat që ka marrë pranë një kali.

“Kalëro me kujdes, dëgjo me kujdes dhe dashurohu me të gjitha”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë krah fotove.