Martohet çifti miliarder shqiptar, zbulohen detajet e para. Festa jashtë Shqipërisë

 

Ishte lajmëruar se do te kishim dasme. Por duket se festa madhështore e trashigimtares së Top Channel, Sara Hoxhës dhe prezantuesit Ledion Lico duket se do të mbahet në Como të Italisë.

Sipas raporteve, ceremonia e martesë së Sarës dhe Ledionit mendohet se do të mbahet në Como në datën 11 gusht dhe do të pasohet nga një super festë në datën 12 gusht.

Mëngjesin e djeshem Sara postoi në Instastory një foto ku shfaqej duke udhëtuar në një avion privat së bashku me motrën e saj Lorin.

Ndërkohë që na ndajnë vetëm 2 ditë nga dita e shumëpritur duket se tashmë kanë filluar të shkojnë në Como të Italisë edhe të ftuarit e parë.

Vetëm pak orë më parë ka qenë Atena Pali, partnerja e moderatorit të njohur, Eno Popi, e cila ka postuar në Instastory një video ku na tregon se ka mbërritur në Como të Italisë.