Martohet fshehurazi Erik Fullani me vajzën e Majlinda Bregut? Ja fotoja që i nxjerr zbuluar

Është përfolur shumë lidhja mes Erik Fullanit dhe vajzës së Majlinda Bregut.

Në fillim ata u përfolën se janë ndarë, por ka qenë Kejda, ajo që publikoi një foto, ku konfirmonte se çifti ishin bashkë.

Duket se gjithçka mes tyre por shkon shumë mirë, pasi nga postimet në rrjetet sociale, kuptohet që Eriku dhe Kejda frekuentojnë të njejtat vende.

Mirëpo, së fundmi, dëshirat e bukuroshes kanë kaluar deri në martesë. Këtë e dëshmon fotoja e fundit e publikuar në Instastory, ku shfaqet gjysma e një çifti të sapomartuar.

Gjithçka mbetet për t’u parë, nëse dëshira e Kejdës do të finalizohet shumë shpejt.