Mbaron afati për Ramën, Meta rezervon 1 orë për aleatët e Bashës

Një orë para afatit të caktuar nga presidenti Ilir Meta për zhvilimin e takimeve me krerët e partive polirike, në presidencë kanë mbërritur edhe aleatët e djathtë.

Në takim me kreun e shtetit Ilir Meta kanë shkuar kreu i LZHK, Vangjel Dule kreu i PBDNJ, kreu i PAA Agron Duka dhe një përfaqësues i partisë Republikane.