Mbushin çantat, me xhupa dhe atlete për terren të vështirë, Meta po ikën, merr me vete edhe…

Me canta shpine, Presidenti Ilir Meta dhe aktori Bes Kallaku, kane pozuar te qeshur, nderkohe qe eshte zbuluar edhe destinacioni i tyre, permes nje statusi ne FB.

“Me ish futbollistin e Korabit të Peshkopisë, Bes Kallaku, drejt majës së Korabit. 😁”- shkruan Meta bashkengjitur fotos qe ka postuar.