Mbytet i riu në Velipojë, nuk ka ambulancë për ta transportuar

Një i ri mësohet se ka humbur jetën në orët e pasdites së sotme në plazhin e Velipojës.

Lajmin e ka dhënë një qytetar, që thotë se në vendngjarje nuk ka shkuar ambulanca pasi nuk ka një të tillë.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha. V.des sepse nuk ka ambulance per ta transportuar ne spital ne Shkoder.

Narkodrejtori thote se nuk ka benzine per autoambulancen.

Duke shprehur ngushellimet e mia me te ndjera familjes se viktimes denoj me ashpersine me te madhe kete qendrim kriminal te narkoshtetit.

Krim dhe turp!

Rregjim hajnash, horrash dhe dhe trafikantesh! Kakistokraci e vertete Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Doktor!

Ne ne plazhin e velipojes sa po ka ndodhur tek vendi i quajtur Red-Bullu ndodhe tregjedi mytet ne det djali i ri dhe nuk shkon ambulanca sepse nuk ka ambulanc, transportohet rasti me makin private, bluzat e bardha nuk flasin se cenohen me vendin e punes dhe nga bandat e Edvin Mafise , ne muajin gusht qohet ambulanc e dalur jasht perdorimit qe veq ambulanc nuk ashte,Astrit Beci nuk e ven ne funksion edhe ambulancen e velipojs thete nuk ka benzine per te, skamdal vdesim per gjene ma minimale, kemi marre fund si popull, shtet nuk ka! Jemi te pa sigurte ne kete vend!!