Me avion privat, resort dhe shumë roje, ja si po i kalon pushimet Kristiano Ronaldo

Ka zgjedhur Greqine per te pushuar Kristiano Ronaldo, pas ndeshjeve të Kupës së Botës ku skuadra e tij u eliminua dhe tashmë është shumë pranë kalimit tek ekipi i Juventusit. Por, portugezi duket se po shijon pushimet, edhe pse e gjithë vëmendja është përqendruar tek merkato.

Ai gjendet në Greqi me të dashurën Xhorxhina Rodrigez, si dhe me disa pjesëtarë të familjes. Në foto duken dy të dashuruarit në një varkë, ata janë shumë pranë, dhe mesa duket kanë edhe për të ngrënë. Atje thuhet se ka mbërritur me avionin privat, dhe më pas me një helikopter në një resort jashtë syrit të publikut.

ronaldo vellai

Capture1