Me bikini në jaht, Alketa nxjerr foton me Vera Grabockën, ‘na la gojëhapur’, detaji që po na habitAlketa Vejsiu ka publikuar pak më parë në rrjetin social Instagram një foto së bashku me Vera Grabockën dhe linjat e kësaj të fundit po na lënë ‘gojëhapur’.“Me @veragrabocka duke punuar per formatin e ri.Zyre me pamje nga deti🙈Nje student i mire do te mbetet gjithmone modest dhe i vogel perpara mesuesit te tij dhe ti kujtoje vetes gjate rritjes qe kreshten e malit nuk e ngjiti vetem!”– ka shkruat Alekta krahas fotos me Grabockën.