Me bikini të kuqe duke përqafuar… provokon me ish banorja e Big Brother

Dita e Shën Valentinit ka zbuluar dashuritë e shumë personazheve VIP të cilët janë munduar ti mbajnë larg jetës së tyre publike. Sot ishte Franceska Jace ajo që ka provokuar me postimin e saj të ri.

Ajo shfaqet me bikini të kuqe dhe përqafon një arush duke lënë të kuptohet se dashurinë e saj e ka fare pranë. ‘Me të dashurin tim’- shkruan modelja. Ish banorja  nuk ka dashur të tregojë më tepër dhe lë sërish në pikëpyetje faktin nëse një person që i ngroh zemrën ika bërë këtë dhuratë të bukur për ditën e të dashuruarve.