Me duar në v.ithe, vajza me ‘ballkonin e rrezikshëm’ pozat provokuese në Instagram

Ish Missi shqiptar, Silvana Bushati, e cila u vu në qendër të vëmendjes në media pas ngacmimit nga deputeti Kujtim Gjuzi që i tha për ‘ballkon të rrezikshëm’ ne emision, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ish-missi shqiptar, që Gjuzi e bëri zv/presidente në partinë e tij, ka bërë një tjetër veprim që ka ngjalluar reagime. Silvana ka postuar një foto ku shfaqet me një vajzë tjetër, ku kjo e fundit ka vendosur dorën te të pasmet e saj.

Ndërkohë Bushati shfaqet mjaft elegante dhe në formë, e veshur me një fustan të kuq.