“Më është ftohur b*tha, mjeku m’ka thën ta nxjerr që…”. Shthur gojën Rozana Radi: S’më rri ****Moderatorja dhe këngëtarja, Rozana Radi ka reaguar me tonë të ashpra ndaj komentit të një prej ndjekësve të saj në Instagram. Së fundmi, Rozana ka postuar në Instagram një foto gjatë pushimeve ku shfaqet me bikini, ndërsa një ndjekëse i ka komentuar:“Me tànga, nuk të ka hije fare”, të cilës Rozana i ka kthyer një përgjigje epíke.“Bej cte me doje qefi dhe nuk te marr leje ty se si dal. Ti je ketu se ke zgjedhje te jesh sic e shikoni une nuk ndjék asnjeri se nuk jam tip qe i shikoj njerezit nga “bréket e pazhit” Me ka thene mjéku fizioterapis qe jam ftohur se sme rri “býtha” ne nje vend dhe duhet nxjérr qe te me ngrohet”, është përgjigjur Radi.