“Më është thyer zemra…” Armina Mevlani sqaron heshtjen pas tërmetit dhe bën deklaratën e fortë

Amrina Mevlani eshte nje nga personazhet e showbizz qe nuk ka komentuar pas lajmeve per termetin sh.katerrues te 26 nentorit.

Ajo ka reaguar sot me nje postim ku ka sqaruar heshtjen.

Sipas Armines, ka perjetuar momente te renda pas lajmeve qe degjonte.

Reagimi i plote: