Me kapele e syze, nuk njihet fare. Ç’i ka ndodhur Eni Vasilit?

Prezantuesja e njohur Eni Vasili duket se e ka bërë rutinë dhe është përfshirë edhe ajo nga vesi i VIP-ave që postojnë foto nga jeta e tyre e përditshme.

Sot ajo e ka nisur ditën duke bërë vrap nga Liqeni Artificial.

E veshur sportive, me kapele dhe syze, ajo nuk njihet fare. Ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në ekran./ShkodraNews